Тернополяни зможуть сплатити податки «у два кліки»

У листопаді Державна податкова служба у месенджерах Viber та Telegram запустить чат-бот, завдяки якому можна дізнатися про стан своїх розрахунків та обробки документів, а також згодом сплатити податки «у два кліки».

Про це на брифінгу повідомив голова ДПС Олексій Любченко. 

Наразі бот ще тестують. Називається він Тaxservicebot.

На першому етапі через бот можна буде отримати інформацію про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні дані, облікові дані, повідомлення про результати обробки документів, нагадування про необхідність подання звітності та сплати податків.

На другому етапі через бот платники податків зможуть попередньо заповнювати звітність для платників єдиного податку, а також платити податки «у два кліки» і отримувати оповіщення про виникнення податкового боргу.

За словами Любченка, послугами податкової служби і надалі можна скористатися у центрах обслуговування платників податків. Він додав, що у 2019 році у центрах надавали 4,2 мільйона послуг, а у 2020 — вже 3,7 млн, бо певна частина людей тепер користуються послугами онлайн.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: