Тижневий гороскоп для чернігівців: метушня, привабливі проєкти та шанс змінити своє життя

Вже завтра розпочнеться черговий тиждень, зі своїми складнощами, успіхами та переживаннями. На всіх нас чекають різні події як успішні, так і не дуже. Але все це складові життя, без яких неможливо.

Тож пропонуємо Вам ознайомитись із гороскопом для всіх знаків на 5 – 11 липня:

ОВЕН (21.03-20.04)

Тиждень повен різноманітних подій, метушливий та непередбачуваний. Бажано відкласти доленосні рішення, займіться поки творчістю або особистим життям. Можете розраховувати на допомогу друзів, але постарайтеся не вплутуватися у сварки, які загрожують затьмарити ваш гарний настрій. У вихідні бажано не розповідати про себе багато зайвого, інакше це послужить приводом для інтриг і пліток. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – п’ятниця.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Краще триматися подалі від занадто звабних і привабливих проєктів, усе може виявитися в реальності зовсім не так, як ви розраховували. Егоїзм гарний у міру, інакше можуть виникнути певні труднощі при спілкуванні з родичами та друзями. Добре б якось регулювати перепади свого настрою. Обсяг роботи у вихідні загрожує збільшитися, наступає спекотлива пора. Сприятливий день – середа, несприятливий день – четвер.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Ви відчуєте, що доля дає вам шанс кардинально змінити своє життя й одержати те, чого ви так давно прагли. Вам пощастить у справах і в коханні. Ваші плани почнуть здійснюватися, якщо ви почнете діяти. У вихідні мобілізуйте волю й доведіть початі справи до кінця. Краще цей час провести вдалині від шуму й суєти. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – субота.

РАК (22.06-23.07)

Гарний настрій не покине вас весь тиждень, скористайтеся цією вдалою комбінацією. Усередині вас явно назрівають серйозні зміни, але поки ваш новий вигляд неясний, утримуйтеся від відвертих розмов, утім друзі і близькі люди виявлять розуміння. У роздумах про сенс життя вам відкриється нове значення звичних речей. Не у ваших силах вплинути на хід подій, але ви зможете підготувати себе до будь-яких несподіванок. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – вівторок.

ЛЕВ (24.07-23.08)

Гарний момент для реалізації плану, який давно й довго у вас не виходив. Не сумнівайтеся, зробіть рішучий крок уперед, і ви відчуєте полегшення й упевненість у власних силах. Збільште число контактів і корисних ділових зустрічей. Саме зараз ви можете знайти надійних союзників у важливій справі, якщо виявите свій дипломатичний талант і почуття такту та міри. У вихідні постарайтеся більше часу приділити дітям і близьким людям. Сприятливий день – середа, несприятливий день – п’ятниця.

ДІВА (24.08-23.09)

Вам необхідно сконцентруватися на своїй роботі. Чим зосередженіше і сумлінніше ви будете її виконувати, тим кращим буде результат і тим більше ви одержите задоволення від своєї праці. Постарайтеся реалістично дивитися на ситуацію в особистому житті, щоб не відчувати розчарування. Зберігайте душевну рівновагу, тільки так ви вбережете себе від стресів.Сприятливий день – четвер, несприятливий день – вівторок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Вас, схоже, будуть роздирати внутрішні протиріччя. Можливе виникнення непередбаченої ситуації, яка буде сприяти зміні ваших планів. Так що не зайво буде продумати трохи запасних варіантів. Вас може очікувати успіх на діловому поприщі, ловіть удачу, будьте на гребені хвилі. Не забувайте про особисте життя. Нове знайомство у вихідні може подарувати вам кохання. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – понеділок.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Вам захочеться почувати себе особистістю незалежною, зросте бажання відчувати себе людиною потрібною, без якої хтось і дня не зможе прожити. Не мучтеся, у вас чарівним образом вийде сполучити ці прагнення. З’явиться можливість із легкістю вирішити хвилюючі вас проблеми. Не варто сидіти вдома, вибирайтеся до друзів, влаштуйте побачення і відпочивайте. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Якщо дотримуватися стратегії співробітництва з усіма, хто тільки може бути вам корисний, ви доб’єтеся успіху. Ви будете зустрічатися з потрібними людьми й пізнавати багато цікавого й корисного для себе. Активно справляючись із проблемами навколишніх, не забувайте про вирішення своїх завдань. У вихідні багато перешкод втратять свою силу й перестануть вас турбувати.Сприятливий день – четвер, несприятливий день – вівторок. 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Краще не планувати вирішення життєво важливих завдань, не час щось міняти. На роботі вам буде необхідно виявити зібраність і пунктуальність. Імовірна напруга у відносинах з начальством. Можуть виникнути невеликі, але відчутні сімейні проблеми. Краще нікуди не поспішати, подумайте, перш ніж щось сказати або почати якісь дії. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – субота.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Ви з легкістю розберетеся й з роботою, і з особистим життям. Головне – бути уважніше до нових ідей, навіть якщо на перший погляд вони видадуться абсурдними. Удалий період для пошуків і змін, у тому числі й зміни місця проживання. А от фінансовими проблемами займатися поки не варто, як і брати кредит. У вихідні можлива несподівана, але своєчасна допомога від рідних. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – четвер.

РИБИ (20.02-20.03)

На вас може навалитися вантаж численних проблем, і вам прийдеться витрачати сили й час на те, щоб утримати досягнуте. У партнерських відносинах можуть виникнути певні труднощі, винуватців шукайте по обидві сторони. Але привселюдно визнати свої помилки, швидше за все, прийдеться саме вам, так що варто до цього морально підготуватися. Вихідні краще провести зі своєю родиною за містом. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – середа.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: