Тисячі виплат: монетизація «Пакунку малюка» працює вже два дні

Народження дитини

В Україні лише за два дні дії монетизації «Пакунка малюка» кошти отримали 4000 сімей. Таким чином, їм виплатили повну вартість даного пакунку, передається на сторінці «Міністерство соціальної політики України» в соцмережі Facebook. 

Як зазначається, кошти батькам новонароджених дітей перерахували й будуть перераховувати через державний «Приватбанк». З 1 вересня в цьому банку почали видавати соціальну картку для виплат «Пакунок малюка». Відкрити таку картку та зняти з неї кошти за пакунок можна протягом року з Дня народження дитини. 

Також, протягом року можна і необхідно використати кошти. Зробити це можна виключно на дитячі товари: засоби догляду за дітьми та дитячі засоби гігієни. А саме: підгузки, серветки, дитячий одяг та взуття, дитяче харчування, дитячий посуд, іграшки, тощо. 

Крім цього, ці кошти дозволяється використати і для самих матерів. Але, якщо вони купуватимуть рушники, ковдри, прокладки для лактації, прокладки післяпологові. 

Купувати товар слід у закладах торгівлі з якими Мінсоцполітики уклало публічний договір. 

Тож, всіх українців, які є власниками дитячих закладів торгівлі та інтернет-магазинів, закликають долучитися до реалізації проекту. Це можна зробити за посиланням. 

Раніше, видання 05366 писало: «ЮНІСЕФ проти рішення уряду: аналогічні товари з «пакунку малюка» обійдуться батькам на 50% дорожче». А також: «Сьогодні у Пологовому будинку Кременчука видадуть останні «пакунки малюка»» та «Гроші замість підгузків: «пакунок малюка» в Україні монетизують з вересня». 

Міністерство соціальної політики України

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: