Торт, сервіз та бібліотека: У Житомирі відкрили «Музей виборчого трешу»

21 серпня у Житомирі відкрили виставку “Музей виборчого трешу”. Це проєкт Руху ЧЕСНО у партнерстві із Суспільним мовником. Експозиція – приклади непрямого підкупу виборців, чорного піару та політичної реклами від 90-х і донині

«Напередодні місцевих виборів хочемо показати найганебніші приклади гречкосійства, щоб всі бачили як дешево кандидати хочуть купити виборців”, – сказала координаторка Руху ЧЕСНО Віта Думанська. – Кожен другий житомирянин не приходить на місцеві вибори і не відстоює права на кращі умови життя. Дехто також голосує “гречкою”. Тому і маємо наші проблеми в політиці».

Віта Думанська, координаторка Руху ЧЕСНО

Один із перших відвідувачів виставки журналіст Сергій Косюченко поділився своїми враженнями:

«Гарно все представлено, багато експонатів різних років, від різних кандидатів та партій. Подивився – і наче все життя перед очима промайнуло».

Продюсерка Житомирської філії Суспільного Таміла Бутко закликає житомирян приходити до “Музею”. Вхід – вільний.

“Згадайте, в який спосіб кандидати намагалися знайти прихильність у виборців, щоб на майбутніх виборах не потрапити на такий «гачок» підкупу», — каже Бутко.

У Житомирі виставка працюватиме протягом місяця з 9:00 до 18:00 за адресою: вул. Театральна, 7. Вхід – вільний. Виставки “Музей виборчого трешу” цього року уже запрацювали в Одесі, Харкові та Сумах, а скоро – відкриття у Черкасах, Кропивницькому, Херсоні та Чернівцях.

Довідка: Рух ЧЕСНО – ініціатива з прозорості та підзвітності політиків, що працює від 2011 року.

Проєкт “Музей виборчого трешу” реалізує Рух ЧЕСНО разом із Суспільним за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: