Травмовану в Йорданії житомирянку доправили літаком в рідне місто. ВІДЕО

ПРИГОДИ

Красуню-модель з Житомира, котра є титулованою королевою Полісся 2014, котра травмувалася за кордоном, впавши з тераси третього поверху, рятували спільними зусиллями і близьке коло оточення, і небайдужі мешканці Йорданії.

Люди разом збирали кошти для лікування житомирянки. Нині Олена Красуцька вже на Батьківщині – у рідний Житомир травмовано доправили літаком!

Того злощасного вечора дівчина була з друзями на терасі. Вони фотографувалися. Олена не втримала рівновагу і впала з 3 поверху.

«Це була чиста випадковість. Я просто зачепилася і впала. Від такого ніхто не застрахований. Тривалий час мені не знали, як допомогти і не могли визначитися як вірно зробити: оперувати, чи ні», — згадує дівчина.

Про травмовану українку лікарі одразу ж повідомили українське посольство в Йорданії, і дипломати одразу ж поїхали у шпиталь.

«Лікарі діагностували, що в дівчини, на жаль, серйозна травма. У неї стався перелом хребта. Ми поспілкувалися з лікарями і нам було сказано, що надії немає»,— розповідає дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Мирослава Щербатюк.

У дівчини завершився термін страхового полісу і вона, фактично, перебувала в країні нелегально, а медична допомога для іноземців там дуже дорога.

Подробиці у відео:

За матеріалами кореспондента Олени Кузнєцової

Джерело: tsn.ua

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: