Троє дітей вилучили із сім’ї на Дубенщині

Сім’я з якої вилучили трьох дітей, проживає на території Привільненської сільської ради. Матір цих дітей вже кілька років, як позбавлена батьківських прав. Дітьми опікувався тато. Проте, як повідомляють у пресслужбі Дубенської РДА, що матір, що батько, вели аморальний спосіб життя.Тому, аби недопустити загрози життю дітейта їхньому здоров’ю, до Дубенської РДА звернулася сільська рада з клопотанням проте, щоб вилучити дітей 2009, 2010 та 2015 років народження.
Наразі ці діти перебувають у КЗ «Обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей”. Усім необхідним їх наразі забезпечує держава. Також з ними наразі працюють психологи та реабілітологи.»Діти мають можливість спілкуватись з однолітками, які теж перебувають у Центрі та проводити із ними дозвілля. Службою в справах дітей Дубенської РДА готуються матеріали до суду про позбавлення батьківських прав батька вилучених дітей», — йдеться у повідомленні пресслужби.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: