«Тут зручніше»: маленька учениця «потрапила» у поліцію замість школи, правоохоронці пояснили причину (ФОТО)

Складнощі навчання під час карантину та «дистанційки» відчула на собі маленька мешканка сусідньої області: дівчинка з Хмельниччини, коли без інтернету неможливо було прослухати урок, «потрапила» у поліцію.

Як інформує «Zahid», так, дівчинка, що мешкає на Кам’янеччині, не має вдома інтернету, тому була змушена проходити уроки у місцевому відділку поліції. А почалося все з того, що педагоги звернулися до поліцейського офіцера Колибаївської об’єднаної територіальної громади Дмитра Ільїна та повідомили, що одна з учениць не приступила до онлайн-навчання.

«Оскільки сім’я дівчинки жила неподалік від поліцейської станції, Дмитро одразу ж навідався до них, щоб з’ясувати, в чому причина. Як з’ясувалось, у будинку просто не було інтернету», – розповіли у відомстві.

Чоловік одразу знайшов вихід із ситуції, запропонувавши школярці проходити до відділку поліції та слухати уроки тут. У себе на станції він обладнав для дівчинки навчальне місце.

У поліції запевнили, що школярка наздогнала пропущений освітній матеріал і закінчила двотижневе дистанційне навчання «без хвостів».

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: