Тут зупиняється час: Сьогодні унікальному народному музею в Житомирі 23 роки! ФОТО

КУЛЬТУРА

Про святкування повідомив засновник музею Федір Євтушенко у мережі Фейсбук.

Сьогодні, 11 вересня 2020 року, виповнюється 23 роки, як розпочала свою діяльність народний музей «Ремісничий двір» у Житомирі. Унікальні експонати, сила-силенна годинників та багато-багато цікавинок, — всім цим та багато іншим заклад приваблює і «заманює» туристів.

Зайвим буде розвалювати музей, якщо ви не бачили його цікавинок, не прониклись його атмосферою, не відвідавши «Ремісничий двір». Отож, краще на власні очі помилуватися його експонатами.

Читайте також: У передмісті Житомира 83-дідусь прикрасив двір власними дивовижними картинами!

З нагоди дня народження, в музеї стартувала нова виставка, де експонуватимуть порцеляну Волинської губернії. Експонати можна буде побачити на території музею в його чайні Трави Полісся.

На гостей музею чекатиме й ароматний чай з трав, квітів, або ж фруктів, яким можна буде поласувати у чайні. А той чай, напої, чи ж порцеляну, яка найбільше припала до душі, можна буде придбати. А вже сьогодні об 11:00 чайну відкрили!

Для перших двадцяти гостей, як розповідає засновник музею, приготували подарунки! А ми ж пропонуємо поглянути, як же там — у «Ремісничому дворі».

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: