#тут_працюють_справжні_господарі: Лісівники Житомирщини запустили челендж

Про це повідомляє Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства.

В лісгоспах Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства завершився конкурс на краще лісництво, організований обласною організацією Товариства лісівників України.

Челендж полягає в тому, аби лісництва розповідали про свої досягнення та показували їх розвиток у дії під хештегом #тут_працюють_справжні_господарі та позначкою «Наше лісництво».

«Запускаємо челендж! Наше лісництво.

Переможцем серед лісництв державного підприємства «Коростенське лісомисливське господарство» визнано Омелянівське. Колектив цього підрозділу, очолюваного лісничим Віталієм Ярошовим та помічником Олексієм Пархомчуком, демонструє успішну злагоджену роботу з охорони та захисту лісу, вчасно та повному обсязі проводить усі лісокультурні та лісогосподарські заходи.

Навесні 2020 року в лісництві створено 40 га лісових культур, посіяно лісовий розсадник на площі 0,3 га (в тому числі 0,03 га в контрольованому середовищі), де висіяно 1550 кг лісового насіння. Восени тут планують виростити 200 тис. сіянців головних порід.

Не можна не згадати і про облаштування подвір’я лісництва та про оформлення межових знаків та аншлагів – все говорить про те, що #тут_працюють_справжні_господарі.

Коростенський лісгосп передає естафету Житомирському лісгоспу», — йдеться в повідомленні.

Більше фото у посиланні на допис.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: