Юлія Лобачова: іду працювати, а не говорити

ПОЗИЦІЯ

Людина, яка власним прикладом довела: Чернігів – це не провінція і не депресивний регіон. Тут можна щасливо жити, виховувати дітей та навіть вивести власний бізнес на міжнародний рівень. Тепер Юлія Лобачова йде в депутати від політичної сили чинного мера Владислава Атрошенка. З якими думками та ідеями, дізнаємося безпосередньо в кандидатки…

Юліє, ви вже знаєте свої перші кроки в ролі депутата міської ради?

Коли в мене буде депутатський ресурс, я зможу реально вирішувати проблеми виборців. До речі, ви знали, що кожному депутату виділяється певна сума на рік для того, щоб він міг допомагати людям свого округа. Тож, пильнуйте. Ви завжди можете звернутися до свого обранця та спитати з нього! У мене будуть приймальні дні. Це обов’язково.

Спілкуючись з людьми, я дізнаюся про їхні побажання, сподівання, болі. Усі ці питання ми обговорюємо в нашій команді, шукаємо шляхи вирішення.

Серед нагальних проблем виборців, про які чую, – благоустрій будинків та прибудинкових територій, демонтування старих дитячих майданчиків та встановлення нових. Тож цим я і буду займатися. Це локально – на окрузі.

А оскільки ми очікуємо, що наша партія «Рідний дім» матиме більшість у міській раді, то матимемо можливість вирішувати і більш глобальні питання.

Ви ніколи не були в політиці. Ви впевнені в тому, що це плюс?

У моєму випадку це – однозначно плюс. Деякі люди, які зараз прийшли в політику, нічим не займалися, не мають жодних досягнень. А я вже 10 років у бізнесі. Достатньо сильна особистість, яка вже сформувалася. Політика – це просто ще один крок, ще одна сходинка. Упевнена: у всіх тонкощах швидко розберуся.

Чому політична сила діючого мера? Були інші пропозиції?

Інші пропозиції були, але всерйоз я їх не розглядала. Наш мер імпонує мені своїми рисами характеру. Він – справжній лідер. Цілеспрямований, твердий, жорсткий, досягає своїх цілей, він 24/7 піклується про місто. Це дещо схоже на те, як я веду справи. Тож я взагалі не вагалася, до кого мені приєднатися.

Деякі кандидати від інших політичних сил стверджують, що нас дурять, коли кажуть, що в Чернігова велике туристичне майбутнє. Що думаєте з цього приводу?

Я впевнена в тому, що в Чернігова величезний туристичний потенціал. До мене приїжджають друзі зі всієї України, клієнти майже з усього світу, і я бачу, як вони реагують на наше місто. Вони ним захоплюються. Нам потрібно працювати в цьому напрямку. Робити місто ще більш комфортним для туристів і містян. У нас вже є класні парки та ресторани. Треба створювати сучасні музеї та креативні проєкти для молоді, підтримувати талановитих людей, більше уваги приділяти стартапам.

Напередодні виборів прийнято казати про те, яке місто класне і які в нього успіхи. Та ми живимо не в ідеальному світі. Де Чернігів не дотягує до «міста мрії»?

Я вважаю, що місту не вистачає працюючих підприємств: сміттєпереробного заводу, виробничих, тощо. Влада має заохочувати бізнесменів створювати робочі місця. Ми можемо створювати продукцію внутрішнього ринку, щоб не потребувати імпорту. Це дасть змогу чернігівцям залишатися вдома, замість того, щоб їхати з рідного дому та розбудовувати чужі економіки. Всім цим я буду займатися, якщо стану депутатом Міської ради. Адже у мене є успішний досвід побудови підприємства, яке наразі працює на позитивний імідж країни та Чернігова, зокрема.

І все ж думка про те, що в Чернігові немає перспектив залишається дуже поширеною. На жаль…

Я украй із цим не згодна. Гарно там, де нас немає. За кордоном люди працюють дуже багато та виснажливо. Якщо вони такий самий ресурс прикладуть вдома, то вони зароблять не менше. Але будуть жити з родиною, не витратять на переїзди та збережуть свій час – найцінніший ресурс. Ми маємо бути щасливими в рідній країні з рідними людьми.

Що найголовніше для вас як для майбутнього депутата?

Для мене найголовніше – це добробут містян. Я однозначно хочу щодня покращувати життя чернігівців – мешканців району, який мене обере. Особливу увагу приділятиму молодим батькам, літнім людям та незахищеним верствам населення.

Моя місія – не говорити, а робити. Трудитися заради розвитку міста та покращення життя всіх, хто тут живе.

Як суміщаєте бізнес, родину, час на себе та тепер – політику?

Розставляю пріоритети. На серіали, посиденьки з друзями та, на жаль, на себе часу не вистачає катастрофічно. Проте він є на родину, роботу і зараз – на політику. Звичайно, у мене є помічники, яким можна зі спокійною душею делегувати деякі справи. Вони розділяють мої цінності. Я їм довіряю. Ось і весь секрет – бути людиною команди. Вміти оточувати себе кращими людьми!

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: