Юний тернополянин винайшов Telegram-бота для перекладу (ФОТО)

Юний житель Тернопільщини отримав срібло за свій винахід на престижному міжнародному конкурсі. Олександр Лучин представив бота для мэссенджера Telegram. Програма здатна вирішити безліч нагальних проблем людства і стерти кордони і бар’єри між людьми, про це пише Область.

Олександр Лучин став срібним призером на Міжнародному конкурсі винаходів і інновацій (INTARG). Його бот для мэссенджера Telegram здатний переводити голосові повідомлення в текст, а також допомагати людям з порушеннями слуху спілкуватися з людьми без патологій і слухати аудіоповідомлення.

Варто відзначити, що Міжнародний конкурс винаходів та інновацій INTARG покликаний налагодити контакт між світом науки і бізнесу, а також знайти спонсорів серед організацій, які надають фінансову підтримку авторам винаходів. Поряд з конкурсом винаходів на цьому заході проводиться і велика міжнародна виставка, яка дозволяє популяризувати інновації для впровадження їх у широке виробництво. У 2020 році виставка та конкурс проходять онлайн через поширення коронавіруса.

Варто відзначити, що в Україні народних умільців та винахідників вистачає. Так нещодавно юна мешканка Дніпра створила робота, який повинен мінімізувати контакт лікарів з хворими коронавірусом. Дівчина розробила все від дизайну корпусу, до внутрішньої «начинки» самостійно і представила громадськості. Дівчина взяла участь у конкурсі STEM IS FEM.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: