В центрі Луцька зроблять «розумною» зупинку

До кінця року відремонтують посадковий майданчик зупинки громадського транспорту «Драмтеатр», що на вулиці Словацького, 2 в Луцьку.

Закупівлю на поточний ремонт для пошуку підрядника вже оголосив департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради. Тендерні пропозиції прийматимуть до 3 грудня.

Очікувана вартість робіт становить 65 508 гривень.

Поточний ремонт зупинки включатиме розбирання покриття з бруківки, улаштування нового покриття з фігурних елементів, демонтаж металоконструкцій, підвішування самоутримного ізольованого проводу, монтаж затискачів, шафи керування освітленням, металевих шаф, вимикачів, прокладання кабелів, встановлення труб тощо.Усі роботи мають бути завершені до 31 грудня 2020 року. Гарантія на нову конструкцію має становити п’ять років.

Нагадаємо, що до кінця року в місті Луцьку планують влаштувати дев’ять розумних зупинок та інформаційних екранів про рух громадського транспорту.

Передбачено, що зупинки матимуть скляні стіни із захисною прозорою бронеплівкою, дерев’яні лавки, електронні табло для відображення часу прибуття громадського транспорту, табло типу «Сітілайт» з інформаційною двосторонньою панеллю, панель USB-роз’ємів для зарядки гаджетів, табло-вказівник, комплект сміттєвих урн для роздільного збору сміття (пластик/метал, скло та інше), комплект відеоспостереження, сонячні панелі, внутрішнє освітлення тощо.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: