В чому суть «червоної» зони в Хмельницькому: стало відомо про заборони

В регіонах «червоної зони» карантину комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила обмеження.

Про це повідомляється в постанові на сайті Кабінету міністрів.

У Хмельницькому з 19 жовтня, яка буде в «червоній» зоні, дозволено продовжити роботу громадського транспорту. Крім цього, дозволена робота торгово-розважальних центрів і різних магазинів – крім Донецької області.

У населених пунктах і районах Житомирської, Одеської, Луганської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської областей дозволена посадка пасажирів в транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення.

В Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях дозволена робота закладів громадського харчування.

В Івано-Франківській, Полтавській, Харківській і Хмельницькій областях дозволена робота установ освіти (шкіл, коледжів, вишів). У Київській області дозволена робота інших розважальних закладів.

Також зазначимо, що дозволена робота тих закладів і установ, які спочатку передбачені постановою Кабміну від 22 липня – заправок, банків, страхових агентств, медичних і ветеринарних установ, станцій техобслуговування автомобілів, комп’ютерних сервісів, ремонту побутової техніки і поштових відділень, а також робота громадського харчування на винос і доставку.

Нагадаємо: В Україні оновили COVID-мапу: Хмельницький потрапив до «червоної зони» 

У всьому світі з початку пандемії COVID-19 зафіксовано 38 млн 854 тис. 432 випадки зараження коронавірусною інфекцією.

Джерело

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: