В держлісгоспах Житомирщини підраховують кількість вирощених сіянців

ЕКОЛОГІЯ

В лісогосподарських підприємствах області розпочали інвентаризацію садивного матеріалу, вирощеного цього року.

В кожному лісгоспі створено відповідну комісію, а в лісництвах – підкомісії, до яких увійшли інженерно-технічні працівники державної лісової охорони, котрі впродовж місяця перерахують та проведуть оцінку якості садивного матеріалу та укорінених живців у теплицях та розсадниках.

Таким чином, в результаті інвентаризації лісівники точно знатимуть, скільки мають стандартних саджанців кожної породи з урахуванням виду і віку рослини.

Особливу увагу спеціалісти звернуть на те, чи відповідає саджанець нормативним вимогам за висотою, діаметром кореневої шийки та наявністю бруньки.

Ті ж сіянці, що відстають у рості, або мають недорозвинену кореневу систему, використовувати при садінні недоцільно, бо господарство понесе витрати, а очікуваного результату не буде.

Для вирощування садивного матеріалу у лісогосподарських підприємствах управління діє 190 лісових розсадників загальною площею понад 110 га.

Щорічні обсяги вирощування садивного матеріалу в розсадниках складають 35-40 млн. штук. Проте цієї весни лісівники області дещо збільшили площі посівів, аби мати достатньо сіянців для заліснення ділянок, постраждалих від пожеж.

Пресслужба Житомирського ОУЛМГ

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: