В Житомирі собаки влаштували «теплий» прийом грабіжникам і змусили їх втікати. ВІДЕО

ПРИГОДИ

Доки господарі вночі спали й бачили десятий сон, до них в оселю пробралися грабіжники.

Про це інформують на одному з Telegram-каналів.

Троє крадіїв пробралися в оселю через вікно. Завдяки камері відеоспостереження, яка встановлена і працює на першому поверсі в будинку, фрагмент з пограбування, що відбувалося, вдалося зафільмувати.

З відео стає зрозумілим, що грабіжники обережно й тихеньку крадуться через перший поверх будинку і, очевидно, обговорюють свій замисел, домовляючись про те, хто що робитиме з трійці грабіжників. Один з них лишився на першому поверсі і стояв біля дверей. Цілком можливо, що то дитяча кімната, або ж кімната господарів, оскільки зловмисник стоїть просто біля неї, немов охороняє, «караулить».

Двоє ж інших акуратно піднялися сходами вверх. Аж раптом той, що внизу, активно починає жестикулювати і кликати своїх, так би мовити «спільників». Вони намагаються тихо, але швидко спустися сходами вниз, але на другому поверсі, або ж навіть можливо в закритій кімнаті, починають голосно гавкати пси. Ймовірні грабіжники перелякалися собачого гавкоту і втекли!

Звісно ж, достеменно невідомі всі подробиці цієї історії, але ж, швидше за все, саме собаки могли завадити пограбуванню! Пропонуємо переглянути відео інциденту.

Відео: Ютуб-канал «NEWS 24»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: