В Житомирські області 27 класів та 9 шкіл закриті на карантин

COVID-19

На жаль, констатуємо, що COVID-19 не відступає. А віднедавна ще й школярі пішли до школи, оскільки почався новий навчальний рік.

Звісно ж, в умовах пандемії, навчальний процес докорінно змінюється, а на зміну звичайному навчанню за шкільними партами приходить дистанційна освіта. Та значна ж частина учнів все ж відвідують наразі школи, отож актуальною лишається інформація із захворюванням на COVID-19 в закладах освіти.

За інформацією Наталії Шевчук. Яка є головним спеціалістом відділу загальної середньої, дошкільної та інклюзивної освіти управління освіти і науки Житомирської ОДА, в окремих навчальних закладах нашого регіону на карантин наразі закрито 27 класів та взагалі повністю 9 шкіл.

Читайте також: Невтішний антирекорд на Житомирщині: 117 нових випадків COVID-19 за минулу добу

Якщо з говорити за загальну кількість дітей, котрі нині перебувають на карантині в Житомирській області, то вона становить 2500. Наразі вони навчаються дистанційно. Кожен зі школярів індивідуально перебуватиме на карантині. У більшості цей період становить все два тижні.

Шевчук також констатує, що серед захворілих є й більше тридцяти працівників освіти (33 людини), а також десять учнів. Що стосується персоналу навчальних закладів, то то були й такі, що занедужали ще до початку нового навчального року, перед 1 вересня. Такі працівники з дітьми, зрозуміло ж, не контактували.

Наталія Шевчук розповідає, що на карантин закриті навчальні заклади: в Миропільській ОТГ, в обласному центрі (м. Житомир), Лугинській ОТГ, Ушомирській ОТГ, а також Хорошівській, Семенівській та Любарській територіальних громадах.

за матеріалами ukrinform.ua

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: