В Житомирській області на честь загиблих захисників України висадили алею тюльпанів

КУЛЬТУРА

У місті Новоград-Волинський, що в Житомирській області, з’явилася алея квітів. Висадили її у пам’ять про тих, хто віддав своє життя, несучи свою військову службу та обороняючи спокій та мир нашої держави та всіх українців.

Ініціювали проведення акції під назвою «Повернемо весну в наше місто» активісти, які об’єдналися в спільну організацію матерів та дружин військовослужбовців, котрі були чи є учасниками АТО (ред. нині ж зона проведення ООС).

За внески, зроблені небайдужими благодійниками, організатори акції купили 3000 квіткових цибулин. Днями представники громадськості, родичі загиблий військовослужбовців-Героїв зібралися з непересічної нагоди біля гарнізонного Будинку офіцерів. А привід дійсно був дуже важливий — День пам’яті захисників України. Таким чином всі небайдужі вшанували пам’ять тих воїнів, котрих, на жаль, вже немає в живих. У Новограді-Волинському про втрати військових знають не з чуток, адже він є гарнізонним містом. Тут понад двісті бійців так і не повернулися до своїх домівок з АТО/ООС.

Висаджували квіти і малеча, і дорослі. Підтримали створення тюльпанової алеї й представники владних структур (ред. зокрема звягельська міська влада). Не лишилася осторонь й адміністрація Будинку офіцерів.

за матеріалами golos.com.ua

Фото: Новоград-Волинська міська рада

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: