В Житомирській області від COVID-19 померла 71-річна жінка

COVID-19

Станом на сьогоднішній ранок, 10 вересня 2020 року, на Житомирщині зафіксували 58 нових випадків захворювань COVID-19 за минулу добу.

Активно ж хворіють на коронавірус в нашій області 1552 людини. Загалом в області виявили майже 4000 випадків (ред. конкретна кількість — 3938 випадків) коронавірусної хвороби, відколи ведеться моніторинг захворювання в регіоні. На щастя побороти хворобобу вдалося 2306 особам, які вже вилікувалися. А для 80 людей, з прикрістю доводиться констатувати, COVID-19 мав летальний результат.

Крайній з летальних випадків зафіксували вчора, 9 вересня 2020 року. Стало відомо, коронавірусна хвороба протікала важко у 71-річної жінки, котра проживала в Коростенському районі. На жаль, в її випадку теж не вдалося подолати коронавірус. Пацієнтка померла.

Захворіла жінка в останній день літа, 31 серпня 2020 року. За декілька днів (ред. 4 вересня 2020 року) у неї все ж підтвердився невтішний діагноз — COVID-19. Супутні патології, як і в багатьох, власне кажучи, летальних випадках коронавірусу в Житомирській області, ускладнили перебіг COVID-1 у жінки.

Всього на Житомирщині провели 32 449 досліджень, відколи в області почали здійснювати моніторинг захворюваності на коронавірус.

за інформацією Житомирського обласного центру громадського здоров’я 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: