В Житомирську область на стажування прибули курсанти прикордонного вишу

КОРДОН

Сьогодні курсанти 4-го курсу Національної академії Державної прикордонної служби України прибули на стажування до Житомирського прикордонного загону.

Мета стажування, яка буде досягатись курсантами разом з найбільш досвідченими офіцерами органу та підрозділів охорони кордону, незмінна – закріпити на практиці набуті теоретичні знання прикордонної науки, отримати вкрай важливий досвід проходження служби за своїм напрямком професійного спрямування та підготувати себе до служби на первинних офіцерських посадах.

Відповідно до навчальних планів академії на Житомирщину прибули курсанти факультетів безпеки державного кордону, правоохоронної діяльності та забезпечення оперативно-службової діяльності.

Майбутні офіцери, після проведення первинних заходів та закріплення наставників, вибудуть безпосередньо у відділи прикордонної служби та структурні підрозділи загону де і проходитиме стажування.

Зауважимо, що для вихованців прикордонного вишу це завершальне стажування на етапі підготовки перед отриманням довгоочікуваного первинного офіцерського звання.

Джерело: Північний кордон. Держприкордонслужба

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: