В Житомрі утричі підвищують тарифи на послугу захоронення відходів. ВІДЕО

Тарифи на послугу захоронення відходів підвищують у тричі. На офіційному сайті Житомирської міської ради зазначений загальний розмір планового тарифу на захоронення побутових відходів.

Про це йдеться в сюжеті sk1.tv.

Основна причина перегляду тарифів на надання послуг щодо збуту сміття це зростання основних складових вартості тарифу: паливо, підвищення мінімальної заробітної плати, витрати на оплату земельного податку та витрати на оплату екологічного податку.

«Та послуга, за яку перевізник виставляє рахунки, вона складається з двох складових: перше це вивезення, безпосередньо, самого сміття, і друге захоронення» — повідомив в.о. начальника управління житлового господарства Житомирської МР Ігор Задорожній.

Не такі страшні підвищення цін, як здавалося, всього 5.96 грн, коштував тариф на послуги з захоронення сміття. Коригувань стосовно вартості цього тарифу не проводилось з 2010 року.

«Зрозуміло, коли збільшився сам тариф на послугу із захоронення побутових відходів квитанція, в принципі, теж вона зросте тому що це є складова послуги поводження з побутовими відходами і орієнтовно, якщо я не помиляюсь вона зросте до 3х грн» — додав в.о. начальника управління житлового господарства Житомирської МР Ігор Задорожній.

Для мешканців багатоквартирних будинків плата за послугу захоронення побутових відходів становитиме за 1 людину в місяць 3.25 грн ( тариф 2010 – 1.19 грн) для мешканців приватного сектору – 3,51 ( тариф 2010 року 1.24 грн).

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: