В Коростенському районі виявлено видобуток бурштину

В Коростенському районі виявлено видобуток бурштину та вилучено технічні засоби за допомогою яких здійснювався видобуток бурштину, в тому числі пожежні рукави довжиною 3 км.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Поліського округу.

«19 червня 2020 року, за процесуального керівництва Коростенської місцевої прокуратури, завдяки оперативно вжитим заходам співробітниками Коростенського відділу поліції та Головного управління національної поліції в Житомирській області, із залученням працівників Державної екологічної інспекції Поліського округу та Держгеокадастру припинено видобуток бурштину. Зокрема, роботи здійснювались на землях сільськогосподарського призначення за межами села Білки, але на даний час слідством встановлюється законність їх використання для видобутку бурштину. Наразі інвентар, за допомогою якого було організовано видобуток бурштину – вилучено», — йдеться в повідомленні.

За даним фактом Коростенським відділом поліції розпочато кримінальне провадження за ст. 240 КК України (порушення правил охорони або використання надр).

Відповідно до інформації розміщеної в розділі «Перелік спеціальних дозволів на користування надрами» на офіційному сайті Державного науково-виробничого підприємства «Державний інформаційний геологічний фонд України» вказано, що розробляється вищезазначена ділянка на підставі спеціального дозволу на користування надрами № 6386 від 16.12.2019 року.

Державна екологічна інспекція Поліського округу

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: