В обласному перинатальному центрі на Житомирщині презентували новий електронний сервіс «єМалятко»

ЄМАЛЯТКО

«єМалятко» — комплексна послуга для батьків новонароджених дітей. Однією заявкою – можна отримати до 10 державних послуг одночасно. Замість – стояти у черзі в декількох установах, всі послуги можна замовити в один час і в одному місці.

Заступник міністра зазначає, перед тим як пропонувати електронну послугу мають забезпечити якісним інтернетом. За 2 роки планують покрити мережею 95% території України.

Для отримання необхідних документів потрібно заповнити лишень одну заяву – внести відомості про батьків та дитину, а навпроти бажаних послуг поставити відмітку. На заповнення усього необхідного знадобиться 15 – 20 хвилин.

До кінця року обіцяють додати ще 2 послуги на вибір – внесення відомостей про дитину до електронного реєстру пацієнтів та оформлення посвідчень для багатодітних сімей. Наголошують, скористатися сервісом «єМалятко» можуть лише ті батьки, які ще не отримали свідоцтво про народження дитини.

Самі ж лікарі кажуть – послуга дуже зручна, адже у їх перинатальному центрі народжують не лише житомиряни, а й жителі Житомирської та інших області.

«Ми паралельно вчимося і паралельно видаємо медичний висновок, який підтверджує факти: дату народження, стать дитини, та фактично народження. Жінці на телефон приходить смс з номером електронного медичного висновку. Згідно з яким вона на порталі «Дія» в режимі онлайн може подати заяву, пройти усі етапи і вибрати для себе послугу «єМалятко» — розповіла виконуюча обов’язки головного лікаря «Житомирського обласного перинатального центру» Олена Астрейко.

Джерело: sk1.tv

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: