В ОДА створили Координаційний центр з допомоги постраждалим внаслідок стихії

За ініціативи голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва при ОДА створено Координаційний центр з питань надання гуманітарної допомоги постраждалим внаслідок стихії в області 22-23 червня 2020 року.
Як повідомили на офіційному сайті Івано-Франківської ОДА, очолюватиме його заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук. Також координуватиме роботу новоствореної структури радник голови ОДА Євген Карп.

За словами Світлани Онищук, обласна державна адміністрація за дорученням Президента України та Прем’єр-міністра України розробила ряд заходів, спрямованих на своєчасне та всебічне надання допомоги постраждалим під час стихії.

«Спільно ми повинні акумулювати зусиллями, щоб допомогти людям, які потрапили в біду, — наголосила під час зустрічі з керівниками профільних підрозділів ОДА Світлана Онищук. – Маю сподівання, що новостворений центр допоможе оперативно реагувати на потреби жителів області та залучити необхідну допомогу як від інших областей, так і від міжнародних відомств».

Управлінець ознайомила  присутніх зі складом Координаційного центру, окреслила алгоритм його роботи. Визначено також відповідальних посадовців  від ОДА за даний напрямок.

Наголошувалося, що першочергово зібрана допомога надаватиметься малозахищеним верствам населенням, які постраждали від стихійного лиха. 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: