В Одесі стався вибух у ТЦК, є жертви

В Одесі стався вибух у ТЦК, є жертви

Фото: Факти Вибух стався в одному з РТЦК та СП в Одесі

Одна людина загинула і ще одна – отримала поранення. На місці події працюють екстрені служби.

В Одесі в приміщенні одного з РТЦК та СП стався вибух. Про це повідомило регіональне управління Нацполіції у п’ятницю, 21 листопада.

«Поліція працює на місці вибуху в одному з РТЦК та СП в м. Одесі. Попередньо встановлено, що одна людина загинула, ще одна – поранена», – йдеться у повідомленні.

На місці працюють екстрені служби. Обставини події встановлюються.

«Деталі згодом», – додали в поліції.

За даними джерел місцевого видання Думська, вибух стався в Пересипському РТЦК.

«Нібито, у одного з тих, кого туди доставили, в рюкзаку спрацював вибуховий пристрій. На місці працює слідчо-оперативна група», – пишуть журналісти.

Нагадаємо, 30 жовтня в Одесі натовп перекинув мікроавтобус ТЦК. Конфлікт стався між вантажниками складських баз у провулку Базовому та працівниками ТЦК. Саме вантажники перевернули мікроавтобус.

Раніше в Одесі стався конфлікт між поліцейським і працівниками ТЦК. Правоохоронець розбив прикладом зброї скло на службовому автомобілі ТЦК, після чого поїхав з місця події.

Источник

Новости Украины | Последние новости Украины