В одній із шкіл Житомира спалах COVID-19?

COVID-19

Принаймні, з такою заявою звертаються до місцевих ЗМІ батьки школи №28, що в місті Житомир.

За словами стривожених батьків учнів цієї школи, на коронавірус захворіла вчителька англійської мови цього ж навчального закладу. Вони також додають, що занедужала не лише вона, а й дехто інший теж!

Якщо вірити цій інформації, то педагог занедужала ще на початку поточного місяця, десь 7, чи 8 вересня 2020 року. Увесь цей час вчителька відвідувала школу та контактувала зі школярами, колегами та іншими працівниками школи.

Лише днями педагог з англійського перестала ходити до школи. Дітей же лише зараз відправили на дистанційне навчання. Варто зауважити, що директор закладу знала про захворювання вчительки англійської мови, проте, за словами батьків, ретельно замовчувала та приховувала інформацію.

Занепокоєні батьки школярів бояться навіть уявити, скільки дітей могли заразитися коронавірусом, приміром, та передати інфекцію своїм родинам, з ким контактують вдома.

Наразі ж інформацію має прокоментувати керівництво Житомира, яке компетентне в цьому питанні. Отож, подробиці повідомимо згодом.

за матеріалами «C-TV»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: