В одному з житомирських гуртожитків студенти влаштували розваги зі зброєю. ВІДЕО

ПРИГОДИ

Привітали з днем знань пострілами. З вікон гуртожитку №2 аграрного коледжу вже не вперше доносяться крики, та сміття, цього разу пішла у хід зброя. Постраждала від витівок студентів звернулась до керівництва коледжу, та до поліції, за її словами все безрезультатно. Директор коледжу запевнив — студенти вже відраховані та виселені, матеріальну компенсацію батьки жартівників гарантують.

Жінка також звернулася до поліції, мовляв, безрезультатно.

«2-го числа ми ходили в поліцію, вони не прийняли заяву, до цього часу дільничного не було і взагалі нічого не вирішується» — повідомила постраждала від витівок студентів Тетяна Бурковська.

Тетяна наголошує, проблемний другий гуртожиток діймає її та жителів усього будинку ще з 2017 року. Будинок обстрілювали яйцями. І в день і в ночі спокою немає. Була лише одна відповідь від керівництва, від заступника директора, про проведення дисциплінарних заходів. Сам директор наголосив, зброю вилучено, студентів покарано відрахуванням.

У студмістечку проживає близько 800 студентів. Микола Тимошенко обурений цим інцидентом, каже, всяке бувало.

Перед постраждалою вибачилися, проте директор наголосив, від матеріальної компенсації остання відмовилася.

Джерело: sk1.tv

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: