В одному з райцентрів Житомирщини заповнені всі місця для лікування хворих на COVID-19

COVID-19

 Усі ліжко-місця у комунальному некомерційному підприємстві «Новоград-Волинське міськрайонне ТМО», передбачені для госпіталізації хворих з коронавірусом та ізоляції хворих із підозрою на COVID-19, заповнені.

Для госпіталізації хворих з підозрою на коронавірус під ізоляційне відділення перепрофілювали кардіологічне, дитяче та неврологічне відділення, передає suspilne.media.

Про це повідомив головний лікар «Новоград-Волинського міськрай ТМО» Василь Борис під час спільного засідання міської комісії ТЕБ та НС і штабу щодо протидії поширення випадків захворювання коронавірусом.

За його словами, лікарня наразі забезпечена засобами індивідуального захисту та лікарськими препаратами. Перебоїв з постачанням кисню не було. Завдяки благодійникам закупили додатково 25 балонів для транспортування кисню. У наявності було 45. Також підписали додаткову угоду з фірмою-постачальником про отримання до кінця року 1500 кисневих балонів. Профінансували аванс для виготовлення установки із вироблення газоподібного кисню. Виготовлення займе близько 10-12 тижнів, після чого установка працюватиме та забезпечуватиме потребу в кисні хворих на COVID-19.

Як повідомила директорка «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради Інна Вошко, 196 хворих на коронавірус лікуються в домашніх умовах під наглядом сімейних лікарів. Також медики спостерігають за 265 людьми із пневмонією.

Читайте також: на Житомирщині зафіксували ще 6 смертей та 204нових випадки COVID-19

Серед жителів Новограда-Волинського за минулу добу (21 жовтня – ред.) діагностовано 22 нові випадки захворювання на коронавірус (15 жінок та 7 чоловіків). Також захворіли 6 жителів району (4 жінки та 2 чоловіків).

На стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» перебуває 27 хворих на коронавірус. Серед них – 18 жителів міста та 9 жителів Новоград-Волинського району.

В ізоляційному відділенні міськрай ТМО перебуває 71 особа з підозрою на коронавірус.

Станом на 22 жовтня за весь період пандемії коронавірусу в місті Новограді-Волинському захворювання на COVID-19 підтвердили у 406 жителів міста та 119 жителів району.

Нагадаємо, що Житомирський обласний лабораторний центр готує до відкриття ПЛР-лабораторію у Новограді-Волинському.

Джерело: suspilne.media

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: