В Україні може з’явитися «чорний» рівень епідемічної небезпеки

STOP COVID-19

Уряд розглядає п’ять сценаріїв можливого посилення карантину в Україні і жоден з них не пов’язаний із місцевими виборами, які пройдуть 25 жовтня.

Про це «OBOZREVATEL» розповіли відразу три джерела у владних установах. За їхніми словами, карантин можуть посилити до кінця року, проте це рішення, найімовірніше, буде пов’язано зі збільшенням кількості хворих до 10 тисяч на добу і завантаженістю лікарень.

«Є п’ять сценаріїв – зелений, жовто-зелений, жовтий, помаранчевий і чорний. Зеленого точно не буде. Чорний – якщо буде висока смертність і більш ніж 10 тис. заражень на добу. Проти посилення карантину виступає Шмигаль (Денис Шмигають, прем’єр-міністр України), але рішення ухвалюють на Банковій. Там спеціально так комунікують, що нібито це все Кабмін, хоча насправді від нього не особливо щось залежить», – поділилося джерело.

За його словами, після виборів ще щонайменше місяць формуватимуться місцеві ради, змінюватиметься керівництво департаментів, розроблятиметься нова політика. Але прем’єр Шмигаль виступає за адаптивний карантин, мовляв, це його ноу-хау і він робить на нього ставку.

«Рішення про якийсь локдаун навіть не обговорюється. МОЗ це комунікує зокрема як профілактику – залякати українців, щоб дотримувалися нинішніх обмежень. Кабмін зараз лобіює покарання за не носіння захисних масок, посилення контролю, перевірки. Але закривати весь бізнес, як це було навесні, точно не будуть. У всякому разі, поки це навіть не обговорюється», – доповнило джерело.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: