В Україні перестала зростати кількість безробітних

Пошук роботи

У нашій країні зупинилося зростання кількості зареєстрованих безробітних. Про це повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, передається на сторінці «Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України» в соцмережі Facebook. 

Як зазначається, цифра кількості зареєстрованих у центрах зайнятості зупинилася. Цього вдалося досягти завдяки ліберальному підходу. Оскільки, реєстрацію для безробітних було максимально спрощено. 

За словами Ігора Петрашка, бізнесменам запропонували програму «часткового безробіття». Це допомогло підприємствам виплачувати людям зарплатню, замість того, щоб звільняти їх. Так, кошти на зарплату бізнес отримав через Центр занятості. Програма діяла для тих, хто у зв’язку з карантином був вимушений зупинити свій бізнес, або своє підприємство.  

Загалом, «частковим безробіттям» в Україні скористатися близько 240 суб’єктів. Завдяки цьому вдалося зберегти робочі місця для 380 тисяч працівників. Вони не пішли ставати на облік в Центр занятості, а пережили кілька складних і пікових місяців завдяки цій програмі.  

Станом на вчора, 3 вересня, в Україні по цій програмі було виплачено 2,3 мільярдів гривень. Виплати здійснювалися кожні 10 днів.  

А ось протягом карантину, з 12 березня, цього року, й до сьогодні, 4 вересня, виплатили 7,5 млрд грн допомоги по безробіттю. Також, станом на сьогодні, в Україні відсутня заборгованість з виплати допомоги по безробіттю.  

Раніше, видання 05366 писало: «Часткове безробіття: в Україні зберегли більше 350 тисяч робочих місць» та «Часткове безробіття: скільки людей на Полтавщині отримали гроші». 

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: