В Україні посилили безпеку під час операцій з нерухомістю

Нові правила стосуватимуться держреєстраторів

/ shutdownday

Державні реєстратори під час реєстрації прав на нерухомість в Україні будуть проходити додаткову ідентифікацію за допомогою одноразового пароля.

Ці заходи визначило Міністерство юстиції. Наказ набуде чинності через 10 днів після офіційного опублікування, пише Ліга.Закон.

Читайте В Україні хочуть вивести рієлторів з «тіні»: що зміниться

Що зміниться

Держреєстраторів під час проведення операцій з нерухомістю у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зобов’яжуть проходити додаткову перевірку за допомогою одноразового пароля.

Департамент нотаріату та держреєстрації спільно з Департаментом держвиконавчої служби та технічним адміністратором Держреєстру речових прав на нерухоме майно повинні:

  • розробити графік підключення державних реєстраторів до засобу додаткової ідентифікації з використанням одноразового пароля;
  • розмістити графік на сайті Міністерства юстиції і довести його до відома територіальних органів міністерства;
  • вжити інших заходів, необхідних для реалізації наказу у встановлені строки.

Цікаво Як швидко здати квартиру в оренду: основні хитрощі

Крім того, держреєстраторам заблокують доступ до реєстру, якщо вони відповідно до графіка не підключать засоби додаткової ідентифікації з використанням одноразового пароля.

Держреєстраторів зобов’яжуть проходити додаткову ідентифікацію​ / Фото odessamedia

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: