В Україні вже відкривають кримінальні провадження пов’язані з виборами

Місцеві вибори

В Україні вже відкривають кримінальні провадження за порушення виборчого процесу. За останню добу таких проваджень було відкрито цілих п’ять, передається на сторінці «Національна поліція України» в соцмережі Facebook.

Як зазначається, всього за добу до поліції надійшло 17 повідомлень щодо порушення виборчого законодавства. Одне з них, зафіксоване у Полтавській області. Найбільше, сім заяв, було в Донецькій області, по три у Дніпропетровській та Черкаській, дві заяви — у Київській області, одне в Тернопільській області. 

З 5 вересня в поліції було зареєстровано 242 повідомлення, які пов’язані з виборчим процесом. До Єдиного Реєстру Досудових Розслідувань (ЄРДР) внесли відомості щодо 26 кримінальних правопорушень. З них, 15 — пов’язані з порушенням виборчого законодавства, 11 – пов’язані з виборчим процесом. 

Раніше, видання 05366 писало: «Кременчужан закликають подбати про свою можливість проголосувати на виборах». А також: «Сьогодні вночі на Полтавщині розтрощили банкомат і забрали гроші» та «До сексу не дійшло: чоловік оформив на жінку кредит під час «побачення». 

Національна поліція України

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: