В Україні встановили 4 рівні розвитку пандемії

Офіційно

Сьогодні в Україні встановили чотири рівні розвитку пандемії. Так, в разі виявлення 5000-7000 нових випадків коронавірусу за одну добу, система охорони здоров’я зможе справитися з цим. Це рівень №1, він діє вже зараз, передається в Telegram-каналі «Инсайдер UA». 

Другий рівень буде, коли кількість хворих за одну добу становитиме 8000-10 000 хворих. При цьому, заповненість ліжок буде 70%. В цьому випадку почнуть працювати польові госпіталі. 

Третій рівень розвитку пандемії, це коли в Україні за одну добу буде 11-15 тисяч хворих на COVID-19. При цьому, заповненість ліжок сягатиме 85%. В цьому разі буде введений жорсткий карантин. А ще, розпочнеться мобілізація всіх медичних працівників. 

А ось, останній, четвертий рівень пандемії, це коли буде 20 тисяч хворих на коронавірус за добу і більше. В такому разі ресурсів Міністерства охорони здоров’я не буде вистачати 100%. В цьому разі почнуть сортувати хворих. Так-так, саме сортувати. Тобто, обирати, кому надавати медичну допомогу, а кому ні. Тим, кому не пощастило, меддопомогу отримуватимуть у саму останню чергу. Якщо звісно, ця черга до людини дійде.

Раніше, президент України Володимир Зеленський повідомляв, що жорсткий карантин буде в разі виявлення 9500 нових випадків коронавірусу за одну добу.

Инсайдер UA

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: