В «Укравтодорі» показали, який вигляд матиме об’їзна Львова, — ФОТО

Фото — lviv.vgorode.ua

До 13 жовтня на Львівщині розробляють проєктну документацію для реконструкції Західного обходу міста Львова. Оновлятимуть дорогу протяжністю 15 км на ділянці Рясне-Руське — Солонка.

За даними пресслужби «Укравтодору», у рамках реконструкції планують зробити низку ремонтних робіт. Зокрема, влаштувати 6 транспортних розв’язок на різних рівнях, проїздів для місцевого руху та можливості безпечного виїзду на реконструйовану дорогу.

Також планують збудувати 2 шляхопроводи через залізницю та шумозахисні екрани в межах житлової забудови. Усю ділянку дороги будуть освітлювати. Дорога після реконструкції відповідатиме параметрам І-Б категорії. Візуалізацію об’зної Львова на сторінці у Facebook «Укравтодор» опублікували 13 жовтня. 

Візуалізація об’їзної Львова. Фото — 24tv.ua

Реконструйована ділянка дозволить розвантажити вуличну мережу міста Львова та забезпечити якісний транспортний зв’язок з усіма магістральними дорогами навколо.

Нагадаємо, що у зв’язку зі значним поширенням коронавірусної інфекції в регіонах України Міністрерство охорони здоров’я планує продовжити карантин до кінця 2020 року. 

Читайте також: На Львівщині рятувальники дістали коня з колодязя, — ФОТО

Матеріал підготовлено на основі повідомлення з сайту «Укравтодор»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: