Вакцинація продовжується: до Чернігова привезли ще 1 500 доз вакцини AstraZeneca індійського виробництва

Вчора, 7 квітня, в пунктах щеплення Чернігова закінчилася вакцина від COVID-19, отримана у лютому. Станом на сьогодні, Чернігівський обласний центр громадського здоров’я отримав додаткові 1 500 доз вакцини AstraZeneca індійського виробництва під назвою Covishield.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА.

В області ж вакцинація продовжувалася мобільними бригадами та у кабінетах щеплення в районах. 

– Наразі усі кабінети щеплень як у Чернігові, так і в області забезпечені вакциною і продовжують імунізаційну компанію. Першочергово щеплення отримують пріоритетні групи населення. А саме: медики, працівники соціального захисту та люди старше 80-ти років,  військовослужбовці, що відбувають на ротацію, а також нещодавно додані до переліку церковнослужителі. У випадку залишкових доз у відкритих флаконах, вакцину отримують публічні особи, — говорить заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк.

Нагадаємо, що кампанія з вакцинації на Чернігівщині розпочалась 24 лютого. Саме тоді область отримала перші 6800 доз вакцини CoviShield (індійський аналог AstraZeneca). У перший же день почали вакцинувати медиків обласної лікарні. Відтоді в області провакцинували першою дозою 6 406 жителів.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: