Вандалізм у дії: відреставровану альтанку в житомирському парку вже встигли понівечити

Нерідко доводиться зіштовхуватися з різного роду випадками вандалізму. Житомирщина загалом, і Житомир зокрема, не є винятком.

То квіти з клумби поцуплять, то взимку крижані скульптури розіб’ють… Можна довго перелічувати подібні акти вандалізму. Цього ж разу «під роздачу», так скажімо, потрапила відреставрована альтанка в міському парку культури й відпочинку ім. Юрія Гагаріна, що в Житомирі.

У соціальних мережах користувачі опублікували фото на підтвердження своїх слів. Зокрема, житомирянин Максим Рудницький зазначив в описі до світлин у Фейсбук:

«Відреставрована альтанка в парку готова приймати відвідувачів».

Зі світлин зрозуміло, що вандали викарбували на стінах альтанки власні імена, а також дату, коли вони вчинили своє «геройство» й гуляли набережною в житомирському міському парку. Очевидно, аби місто знало героїв за іменами!

До речі, нагадаємо, що завершення реконструкції набережної анонсували вже восени 2020-го. Отож, побачимо, чи буде так насправді і чи вчасно виконають всі необхідні роботи в межах проєкту…

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: