Вбивство п’ятирічної донечки на Житомирщині – батько озвучив свою версію подій у суді. ВІДЕО

КРИМІНАЛ

Це, безумовно, дуже моторошна історія! Злочин, про який цілих десять місяців навіть ніхто нічого не знав!

Втім, коли жахливі подробиці вбивства дівчинки, котрій було всього 5 років, стали відомі загалу, то інформація ця сколихнула, без перебільшення, всю країну.

У нормальній, свідомій, здоровій голові навіть не вкладуться моторошні подробиці цієї історії – рідних тата й маму на Житомирщині підозрюють у вбивстві своєї донечки, які було 5 рочків! Кілька днів, за попередньою інформацією, батьки намагалися спалити тіло дівчинки в печі. Лишилися від тіла й рештки. Їх батьки, котрих і підозрюють у вбивстві малечі, викинули у водойму. Про цю історію вкотре згадали в сюжеті «Надзвичайних новин».

До чого, як підозрюють правоохоронці, ще додумалися батько й мати? Вони перевдягали свого сина й видавали його за доньку, коли соціальні служби запитували, де ж нині їх маленька донька перебуває!

Чоловік з жінкою вже ніби й розповіли все, як було насправді, зізналися, що саме вони скоїли те жахіття зі своєю дитиною, лили гіркі сльози, розкаювалися.

Ця справа, варто зауважити, виявилася вкрай непростою й для слідчих. Розбиратися в цій нелюдській жорстокості, збирати докази було вкрай важко морально і не лише…

Фахівцям, аби дістати рештки тіла малої дівчинки, навіть русло річки довелося змінювати! У подальшому приголомшили інформацією й експерти – останки, які дістали з водойми, можуть навіть не належати дитині. Чого-чого, а такого повороту в цій моторошній історії, яка не вкладається в голові, точно ніхто не очікував!

Подробиці у відео.

Джерело: kriminal.ictv.ua

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: