Вчитель із Житомирщини потрапив у десятку найкращих вчителів України

СУСПІЛЬСТВО

Звати оссвітянина Микола Тарасюк. Він працює «інформатиком» в одній із загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів на Житомирщині.

Нині ж освітянин може отримати визнання вже на всеукраїнському рівні та змагається за головний приз — 250 тисяч гривень. Саме таку суму отримає переможець престижної національної премії під назвою Global Teacher Prize Ukraine.

Вчора увечері, 1 вересня 2020 року, у прямому ефірі відомого українського телеканалу було оголошено, хто потрапив до фіналу і опинився у рейтингу ТОП-10 вчителів України. Серед них виявився й педагог із Житомирщини. Разом з «інформатиком» у десятці найкращих українських вчителів ще й освітяни з Одеси, Благовіщенського, Сум, Хмельницького, Києва, Маріуполя, Заліщиків, Чулаківки та Кам’янського.

«Якщо ми не будемо виховувати активну молодь, ініціативну молодь, розумну молодь, що зможе на місці здійснювати зміни, то ми не зможемо робити наш Світ добрим, гарним. На своїх уроках я завжди наголошую про те, що кожна наша дія повинна приносити користь! Отримані знання я намагаюсь застосувати при розробці проектів разом з дітьми і їм дуже подобаються психологічні завдання про «сталий розвиток», про «айсберг» – ділиться один із найкращих вчителів країни.

«Людина здатна пристосовуватись до будь-якого середовища, а тому і вчитися все життя. Я вважаю, що у вирії інформаційного суспільства дітей варто вчити соіснувати з природою!» – впевнений Микола Тарасюк.

Хто ж переможе в премії і стане найкращим педагогом, стане відомо 3 жовтня. Тоді й відбудеться урочиста церемонія оголошення. Окрім головної грошової винагороди хтось із фіналістів премії може отримати приз глядацьких симпатій та стати народним обранцем. Аби підтримати нашого земляка, пропонуємо долучитися до голосування за цим посиланням.

за матеріалами tsn.ua

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: