Ведмеді вже прокинулися. Притулок “Домажир” запрошує відвідувачів, — ВІДЕО

Ведмежий притулок «Домажир», який розташовується біля Львова, відчиняє свої двері для відвідувачів і запрошує усіх охочих привітати ще сонних клишоногих з настанням весни.

Із 22 ведмедів, які мешкають у «Домажирі», 16 клишоногих вже прокинулися із зимової сплячки. Тож із 2 березня тут офіційно стартував туристичний сезон. Про це у коментарі кореспондентці 032.ua повідомила менеджерка з маркетингу притулку “Домажир” Ольга Федорів.

Із грудня притулок був зачинений, оскільки ведмеді лягли у сплячку.

«Більшість з них вже прокинулися. 16 із 22 ведмедів вже пробудилися із зимового сну. Ведмеді ще сонливі: можуть вийти прогулятися і повернутися назад у берлогу… Але потрохи входять у весняний режим», — розповіла Ольга Федорів.

Тож 2 березня «Домажир» відкрив туристичний сезон і з нетерпінням чекає на відвідувачів.

Довідково: Ведмежий притулок «Домажир» — унікальний рекреаційний центр для порятунку бурих ведмедів, що розташований за 15 км від Львова біля с. Домажир. Заснований за підтримки Міжнародного фонду «Чотири лапи» (Австрія), притулок допомагає ведмедям, рятуючи їх із притравлювальних станцій, пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів.

Саме у притулку в Домажирі, в умовах, максимально наближених до природніх, врятовані ведмеді проходять процес реабілітації та відновлення. Окрім того, ведмежий притулок «Домажир» є не лише новою домівкою для ведмедів, але й потужним осередком освіти та виховання еко-свідомості. На регулярній основі тут відбуваються екскурсії і заходи, дотичні до зоозахисної та екологічної діяльності нашого краю.

Читайте також: Львів як на долоні. Вежу Ратуші знову відкрили для відвідувачів

Фото на головній: з архіву притулку «Домажир»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: