«Вербна неділя, за тиждень — Великдень»: що сьогодні можна і не можна робити тернополянам

За тиждень до Великодня ми відзначаємо свято Вербної неділі, яке припало на 25 квітня. Цієї неділі у храмах проводитимуться богослужіння, де священники розповідатимуть про славетний вхід Ісуса Христа у місто Єрусалим, а також всі охочі зможуть посвятити вербові гілочки.

Як інформує «Під прицілом», цього року, як і минулого віряни святкують Вербну Неділю в умовах карантину. Служителі храмів радили не ризикувати своїм життям й життям інших, й стверджували, що краще утриматись від відвідування церкви. Для того, щоб вшанувати свято, можна посвятити «котики» спеціальною молитвою самотужки, а Службу Божу послухати онлайн.

Обов’язково посвятіть вербові гілочки. Після обряду зберігайте їх 12 місяців, до приходу наступної Вербної Неділі. Тримайте «котики» у місці, де стоять ікони.

У цей день усій родині потрібно зібратись разом на пісній вечері.

Гарним звичаєм на Вербну Неділю вважається саджання кімнатних рослин. Вірять, що вони принесуть злагоду й благополуччя у дім.

Не проводьте Вербну Неділю у самоті, адже це сімейне свято.

Заборонено важко працювати, а також займатись рукоділлям і прибирати.

Не сваріться ні з ким сьогодні. Конфлікти на Вербну Неділю лиш зіпсують вам настрій та стосунки з людьми.

Не галасуйте і не влаштовуйте вечірок.

Якщо ви хочете зрізати гілочки верби для освячення, то не обирайте дерева, що є поблизу кладовищ. Верба повинна бути здоровою, без хворих гілок.

Не думайте сьогодні у негативному руслі. Зло притягує зло, тож задумайтесь чи потрібні вам погані емоції.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: