Від незаконної реклами звільнили Луцьк

У Луцьку склали протоколи за самовільне розміщення реклами у невизначених для цього місцях.

Про це повідомляє Департамент муніципальної варти Луцької міської ради у фейсбуці.

Завдяки системі автоматичного голосового сповіщення «Дзвінок», інспектори склали чергові протоколи за самовільне розміщення реклами у невизначених для цього місцях, що є порушенням п.п. 2.5.5.1.11 Правил благоустрою міста Луцька та статті 152 КУпАП.

З моменту запуску в роботу програми у Луцьку виявили 2023 різноманітних рекламних оголошень та інформаційних листівок, які незаконно розміщені на електроопорах, парканах, фасадах будинків, дорожніх знаках, зупинках громадського транспорту та фасадах будівель. Здебільшого оголошення комерційного характеру та реклами сфери надання послуг.

У разі виявлення самовільного розміщення реклами та рекламних оголошень у невизначених для цього місцях лучан просять повідомляти на «гарячу лінію» департаменту за номерами: 067-0000-679 та 066-102-1-102, а також можна скидати фото із зазначенням адреси у Viber, WhatsApp, Telegram.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: