Відбувся футзальний матч з нагоди 25-річного ювілею «Житомиробленерго»

Свій чвертьстолітній ювілей з дня створення відзначило Акціонерне Товариство «Житомиробленерго».

Про це повідомляється у Фейсбук-спільноті вищезгаданого товариства.

У 1995 році на базі трьох діючих підприємств електричних мереж: Західного, Коростенського і Східного, що працювали на той час в Житомирській області, було створено єдину компанію Житомиробленерго. Саме завдяки їхній роботізабезпечується надійна та безперебійна передача електричної енергії, жителі Житомирської області мають у домівках світло, а промисловість працює. Без неї дуже важко уявити сучасне життя. Хоча цілодобову,самовіддану працю трудового колективукомпанії зазвичай непомітноі це є добре, бо про енергетиків згадують тільки коли світла немає. Голова Правління АТ «Житомиробленерго» подякував працівникам за роботу, за підтримку, за взаємну довіру.

Ювілей відзначили по особливому – провели виробничу нараду по підведенню підсумків та влаштували змагання з футзалу між командою з керівників Управління та командою, створеною з начальників РЕМ. На нараді обговорювалися питання виконання планів та завдань, зокрема зосереджувалася увага на подоланні наслідків запровадженого карантину через COVID 19. Наголошувалося на необхідності посилення роботи у напрямку зниження технічних втрат електроенергії та унеможливлення розкрадання електричної енергії. Окрему увагу приділили питанню охорони праці і дотримання правил з безпеки виконання робіт. Визначили переможців і аутсайдерів рейтингу серед РЕМ.

Футзальний матч, присвячений 25 річчному ювілею Товариства, видався цікавим, а результат непередбаченим. У той час, коли ремівці пропустили у свої ворота 3 м’яча поспіль і здавалося, що такий розрив важко перекрити, настав переломний момент в грі. Начальники РЕМ стрімко відігралися, вирівнявши рахунок 3:3. Серія проведених пенальті також до останнього тримала інтригу. Гра закінчилася з рахунком 6:7 на користь команди з начальників РЕМ. Після гри на полі провели перетягування канату, де також перемогли ремівці.

Більше фото у посиланні на допис.

АТ «Житомиробленерго»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: