Відео з висоти: Яким був міський парк культури і відпочинку в Житомирі декілька років тому

Ми пропонуємо на уявній машині часу перенестися у 2017-ий рік і поглянути, яким тоді був міський парк культури і відпочинку ім. Юрія Гагаріна.

Відео опубліковане на Ютуб каналі «Мир путешествий и истории».

Не встигнемо зоглядітися, як невдовзі знову потрапимо в золоту осінь, де все навколо вкриють багряно-жовті осінні шати, у які буде вбрана природа.

А поки ж поглянемо на золоту осінь в Житомирі, яка була декілька років тому.

Довідка. Засновником парку є барон, меценат, дослідник, голова Російського товариства захисту тварин Іван Максиміліанович де Шодуар. У далекому XIX столітті він побудував у Житомирі палац, подбав про створення розкішного парку в стилі бароко, де були мармурові статуї, альтанки та екзотичні рослини.

Мальовничим куточком парку, куди люблять приходити й родини, й молодь, й закохані пари є підвісний міст із підсвічуванням. Увечері прогулянки мостом по-особливому чарівні й атмосферні. Унікальна споруда на металевих тросах споруджена ще у 1982 році, як складова частина великого комплексу Бойової слави. Протягнувся це 350-метровий красень-міст над живописними схилами річки Тетерів. Звідси відкриваюся просто чаруючі краєвиди на Житомир, греблю і скелі! Також приваблюють відвідувачів парку і альтанки на набережній, де нині, між іншим, активно триває реконструкція. Так, набережна зазнає змін і скоро її буде не впізнати! А білосніжна альтанка, побудована в 1953-му, взагалі свого часу стала одним із символів міста.

Отож, зичимо всім приємного перегляду!

Відео: Ютуб-канал «Мир путешествий и истории»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: