Відомо: від чого найчастіше помирають мешканці Кременчука

Народжуваність VS Смертність

У Кременчуці за минулий тиждень, з 21 по 27 серпня, померли 27 осіб. Народилося за цей період майже вдвічі більше людей – 53 немовлят, передається на сайті Кременчуцької міської ради. 

Як зазначається, найбільше, 19 кременчужан, померли через хвороби системи кровообігу. На другому місці рак (новоутворення) – 5 осіб. По одній людині померли від хвороби органів дихання та хвороби органів травлення. Ще одна людина померла від «іншої» причини, але якої саме – не вказується.  

Варто зазначити, що у ЗМІ часто повідомляється інформація про те, що найчастіше в Україні люди нині помирають від серцево-судинних захворювань та раку. Тому, в першу чергу, українцям радять берегти свою нервову систему. Якщо самостійно справитися зі стресом не виходить, можна проконсультуватися з лікарем щодо вживання якоїсь заспокійливої настойки, вітаміну В6 та магнію.  

Без лікаря можна сміливо вживати м’ятний чай, банани, шоколад, а ще – знайти для себе улюблений позитивний серіал, або програму, який в тяжкі часи просто відволікатиме та підніматиме настрій. Досить корисними також є прогулянки на свідому повітрі, особливо у сосновому лісі, чи просто в парку, або за містом.  

Раніше, видання 05366 писало: у Кременчуці в Пологовому будинку з`явилася сучасна білизна. А також: «Лякаючий тренд виявив міністр Дубілет: жінки все менше народжують у вихідні дні» та «Кожна жінка має народити 4 дитини, тоді населення України почне збільшуватися».  

Кременчуцька міська рада

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: