Відсутність масок на роботі: у Полтаві покарали торговців

Карантинні штрафи

У Полтаві трьох місцевих торговців покарали за порушення карантину. Найчастіше за те, що на робочому місці торговець перебував без маски, або респіратора, передається на сайті Нацполіції у Полтавській області.

Як зазначається, з початку тижня поліція склала три протоколи на працівників торгівлі за порушення карантину. Всього, з початку пандемії на Полтавщині копи склали 552 протоколи. Вони будуть скеровані до суду для прийняття рішень. Робота мобільних груп з виявлення порушників карантину в області триватиме й надалі.  

До складу такої групи входять: поліція, фахівці держслужби з питань безпечності харчових продуктів, інспекція з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста.  

Щоб уникнути штрафів торговцям радять мати засоби індивідуального захисту, мати при собі документи, що засвідчують особу та чітко дотримуватися санітарних вимог і безпечної дистанції 1,5-2 метри.  

Раніше, видання 05366 повідомляло: «Взялися за таксистів: що передбачає новий законопроект». А також: «Температурні обмеження: 177 вантажівок «піймали» на Полтавщині» та «ЗD номерний знак: у поліції пояснили наскільки це законно». 

Відділ комунікації поліції Полтавської області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: