«Вихідні на Шосткинщині» з Ігорем МОЛОТКОМ видались цікавими та насиченими

Знімальна група телеканалу ATV завітала на малу Батьківщину народного депутата України Ігоря МОЛОТКА — до Шостки та Шосткинського району.

Парламентар поділився цікавими фактами з історії рідного краю, розказав про здобутки та плани на майбутнє.

Знайомство з Шосткинщиною розпочалось з селища Вороніж, де два роки тому був встановлений пам’ятник славетному земляку – Пантелеймону Кулішу.

З постаменту молодий Куліш дивиться на так звану Кулішівку — район населеного пункту, де свого часу знаходилося родинне гніздо Кулішів.

Саме народний депутат Ігор МОЛОТОК ініціював відзначення 200-річчя з дня народження Куліша на державному рівні (Постанова про підготовку та відзначення 200-річчя від дня народження Пантелеймона Олександровича Куліша № 8303). У червні 2018 року постанову було прийнято і підписано. Парламентарю належить і ініціатива щодо встановлення пам’ятника.

У Воронежі розташований і унікальний Михайлівський храм, який належить до пам’яток архітектури національного значення.

За ініціативою нардепа у 2016 году було розпочато його реставрацію. Наразі роботи тривають.

У Шостці гості побували у сквері Кожедуба, де продовжуються роботи по облаштуванню комфортного місця для сімейного відпочинку.

Історія скверу розпочалась у 2017 році, коли тут було встановлено колесо огляду, подароване нардепом рідному місту.

Цього року з держбюджету було додатково виділено 5 млн грн на продовження реконструкції скверу.

Також журналісти мали змогу оцінити масштабність ремонтних робіт на об’їзній дорозі міста Шостки.

Це стратегічний напрямок для міста, який дасть змогу «розгрузити» його від вантажівок і, найголовніше, приступити до ремонту аварійного моста, який з’єднує Шостку з великим мікрорайоном.

Завершились насичені «Вихідні» у мальовничому куточку природи, який вже давно став улюбленим місцем відпочинку для жителів Сумщини і Чернігівщини – на Крейдяному кар’єрі біля села Путивськ.

Про що говорили на горі – дивіться у випуску програми…

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: