«Він був нервовий»: селяни виправдовують підозрювану у вбивстві свого 9-річного брата (ВІДЕО)

21-річну дівчину підозрюють у вбивстві рідного 9-річного брата на Кіровоградщині. Поліцейські вважають, що вона забила дитину палицею за непослух. Проте місеві селяни дотримуються іншої думки.

Як інформує «ТСН», сусіди і родичі твердять, що сестра навмисно завдати смертельних травм братові не могла. Бо вибавила хлопчика з пелюшок, доглядала і забезпечувала його, оскільки мати вже багато років живе із другим тяжкохворим сином у лікарні.

Бабуся і дідусь загиблого хлопчика у винуватість старшої онуки не вірять.

«Він сам ударився, вона ж його взяла, його лозиною хотіла вдарить. Це вона так сказала: «Я його лозиною вдарила», а він, каже, рушив тікати і вдарився об стільчик виском», — каже дідусь підозрюваної.

«Хороша дівчина, вона його виростила. Він на неї неня казав!», — додає бабуся.

Онуки жили самі за кілька вулиць від діда з бабою. Діти росли без батька, а матір останні сім років майже весь час була в лікарні біля тяжкохворого сина.

Поки матір із середнім сином були в Києві у лікарні, молодшого Іванка доглядала старша донька. Дівчина тримала худобу, продавала молоко. На ці гроші ростила молодшого брата, ще й матері щось передавала, — кажуть сусіди.

«Дівчина тягає двох корів із дитинства, в третьому класі тягає корів, розумієте? Корови — кози», — каже сусід родини, у якій сталась трагедія, Валерій Гуцул.

У Кіровоградській області 21-річну дівчину підозрюють у вбивстві 9-річного брата. За версією слідства, вона забила дитину палицею за непослух. Натомість сусіди і родичі твердять — сестра навмисно завдати смертельних травм братові не могла. Бо вибавила хлопчика з пелюшок, доглядала і забезпечувала його, оскільки мати вже багато років живе із другим тяжкохворим сином у лікарні.  

Того дня нічого незвичного в поведінці брата і сестри люди не бачили.

«Я ввечері бачив — він там загрібав у дворі, вона бігала по справах. А тоді чую, вже на другий день, сусіди кажуть, що нібито уроки не хотів учити. А вона його заставляла, а потім почала бити», — каже Валерій Гуцул.

«Дівчина залишилась з цим хлопчиком. Ну корови і видно їй все надоїло. Не знаю, як воно в них сталось. Але цей хлопчик був нервовий сильно. Він часто її бив і через то вона вже розсердилась на нього і його вдарила. Але вона плакала, не хотіла його вбить», — каже сусідка Антоніна Панасевич.

У стані клінічної смерті хлопчика привезли у районну лікарню. Реанімувати дитину не вдалося. Того ж вечора правоохоронці затримали його сестру, її обвинувачують у навмисному вбивстві. За це дівчині загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі, якщо психіатри визнають дівчину осудною.

«Буде проводитись відповідне дослідження для підозрюваної особи. Дитина померла від ряду численних травм, від гематом, від крововиливу і відповідного шоку внутрішніх органів. Там дуже страшні тілесні ушкодження», — каже начальник відділу захисту дітей прокуратури Кіровоградської області Алла Мороз.

У сільраді твердять — ця родина як неблагонадійна на обліку ніколи не перебувала.

«Я проживаю з ними на одній вулиці, це — звичайна сільська родина. Ніколи ніяких нарікань на цю сім‘ю не було», — каже начальник Служби у справах дітей Піщанобродської сільради Наталя Тарасенко.

Раніше тут усім селом збирали гроші на лікування середньої дитини. А того, що старша світу білого не бачить, не помічали. Суд узяв дівчину під варту без права на заставу. Тепер селяни збирають підписи, щоб взяти підозрювану на поруки.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: