«Він рівняє мою дитину до собаки?», — У Житомирі пес без намордника напав на дівчинку

Про інцидент анонімно розповіла матуся дитини в соціальних мережах.

В одній із місцевих житомирських спільнот для батьків, жінка повідомила, що пес без намордника напав на її дівчинку, коли та гралася неподалік дорослих надворі.

Проблема нерозуміння любителів тварин, їх захисників, а також людей, котрі потерпіли від жорстокості звірів, точно наявна. Наприклад, навіть у цій ситуації з дитиною, багато «собачників», за словами жінки, стали на захист собаки, мовляв, чому вона «відпустила» свою дитину…

Отож, як все було. Інцидент трапився вчора, 2 вересня, в мікрорайоні Польова, що в Житомирі, на дитячому майданчику «Рудь». На покривалі троє матусь зі своїми дітьми спокійно собі відпочивали. Поряд з матусями та їх дітьми почала збиратися компанія людей з песиками. Матуся, на дитину котрої налетіла собака без намордника, загалом не має нічого проти собак. Трирічна дівчинка матусі гралася за два метри від дорослих. Аж раптом на неї летить пес, повалив її на землю. Дівчинка одразу ж заплакала. Дорослі ж одразу кинулися їй на поміч і почали відкидати чужого пса.

Господарем собаки виявився молодий хлопець. Він, підійшовши, навіть не подумав вибачитися за інцидент. Натомість парубок лише почав ображати тих, хто відкидав його домашнього улюбленця.

Далі, за словами житомирянки, до нього ще приєдналися багацько «собачників», котрі переконували жінок з дітьми, що це зона не для малечі! Жінка ж обурилася, мовляв, а де ж вказано, що це зона для псів? «Моя дівчинка сиділа поряд за кілька метрів, а от чому парубок відпустив без намордника свою тварину,— оце питання!», — говорить житомирянка.

«Він прирівнює мою дитину із псом? Говорить чому «вилупилася»? Відпустила, бачте, свою доньку!», — додає мама дитини. Вона зазначає, що розуміє й тих, у кого є домашні улюбленці. Але, звісно ж, за ними потрібно уважно стежити та добре доглядати. Матуся просто з жахом припускала, що було б, якби пес все ж покусав дитину. Жінка нікому б цього не побажала!

Ситуація, звісно ж, непроста. Ми вирішили не замовчувати таку історію, адже вона, можливо, послугує для когось уроком. І, звичайно, бажаємо, аби ні з ким такого не трапилося!

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: