Вінничани з інвалідністю отримали додаткові права

В Україні ухвалили закон, який стосується підвищення соціальних гарантій для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю. Йдеться про надання їм додаткових прав.

Даний документ передбачає, що люди з інвалідністю та особи, що їх супроводжують, мають право на першочергове обслуговування в будь-яких касах, а також на всіх підприємствах, в установах та організаціях, що надають послуги населенню.

Окрім цього для особи з інвалідністю І групи та особи, що їх супроводжують, котрі їдуть на лікування, першочергово повинні проходити пункти пропуску через державний кордон України та контрольних пунктів в’їзду/виїзду на тимчасово окуповані території.

Передбачається і реабілітаційна допомога дорослим та дітям з інвалідністю за рахунок адміністративно-господарських санкцій і пені, що надійшли до державного бюджету й використовуються Фондом соціального захисту інвалідів.

Джерело

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: