«Вишиваний Кременчук»: для мешканців міста проведуть конкурс

Вишиванка

У Кременчуці з 21 липня по 21 серпня проведуть конкурс «Вишиваний Кременчук». Цей захід вже є традиційним і відзначається у нашому місті кожного року, передається на сторінці «Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради» в соцмережі Facebook.  

Як зазначається, такий конкурс завжди проводять напередодні Дня Незалежності України. Так само буде і цього року. Захід організовують з метою популяризації традиційного вишиваного українського одягу, а також — відродження української нації та шанобливого ставлення до спадщини українського народу.  

Цього року переможців у конкурсі визначатимуть аж за дев’яти номінаціями: «Краща доросла вишиванка (сукня)», «Краща дитяча вишиванка (сукня)», «Краща родина у вишиванках», «Кращий вишитий рушник», «Краща оригінальна вишивка національного спрямування (картина, скатертина, серветка, тощо)», «Краща автентична (старовинна) вишиванка, «Краща вишиванка з бісеру» та «Кращий національний вінок». Переможця «Глядацьких симпатій» визначать за допомогою інтернет-голосування.

На конкурс слід подати національні вінки, вишиті сорочки, сукні, рушники та вишивки національного спрямування. Подавати не можна вироби, які вже перемагали у різних номінаціях (в попередні роки).  

Заявку на участь у конкурсі солід подати з 21 липня до 14 серпня в управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за адресою: 39600, м. Кременчук, пл. Перемоги, 2, к. 114 (щодня, з 08:00 до 16:00, крім вихідних та святкових днів).  

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном: 73-12-83, 3-61-67, 098-839-11-61. Подати заявку можна і в електронному вигляді за адресою: [email protected].  

Раніше, видання 05366, повідомляло: вишиванки з Полтавщини відправили як подарунок для глав іноземних держав.

Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: