Віталій Бунечко оглянув одне з найбільших в Україні підприємств із виробництва натуральної косметики на Малинщині

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко сьогодні, 24 червня, оглянув потужності одного з найбільших підприємств в Україні ТОВ «Фабрика натуральної косметики «Ельфа» у смт Чоповичі під час робочої поїздки до Малинського району. Продукція цієї фабрики відома і реалізується навіть у країнах ЄС.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОДА.

За останні півтора року обсяг освоєних капітальних інвестицій складає більше 40 млн грн, які спрямовані на реконструкцію виробничого цеху, закупівлю обладнання та машин для виробництва поліпропіленової продукції, ПЕТ тари та ін. Підприємство постійно надає благодійну допомогу.

Нагадаємо, що у Чоповичах голова Житомирської ОДА ще взяв участь у відкритті пам’ятника Древлянському князю Гнату Чопу та проінспектував об’єкт «Великого будівництва» – реконструкцію незавершеного будівництва під дитячий садочок.

Довідково. ТОВ «Фабрика натуральної косметики «Ельфа» займається виробництвом тари з пластмаси, парфумних та косметичних засобів. Знаходиться у смт Чоповичі Малинського району. На підприємстві працює 146 осіб, які мають середньомісячну заробітну плату у розмірі близько 7 тис. грн.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: